دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

تخفیف‌های منقضی شده سیمیشکا

کد تخفیف ۱۰ درصدی خرید آجیل، خشکبار و شیرینی از سیمیشکا

با استفاده از این کد تخفیف می توانید 10 درصد تخفیف خرید آجیل، خشکبار و شیرینی از سیمیشکا دریافت کنید....ادامه

با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۱۰ درصد تخفیف خرید آجیل، خشکبار و شیرینی از سیمیشکا دریافت کنید. این کد تخفیف بر روی کالاهای بدون تخفیف قابل اعمال می باشد. برای ذخیره کد تخفیف و مشاهده تخفیف بر روی «مشاهده کد» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

کد تخفیف ۱۰ درصدی اولین خرید آجیل و خشکبار از سیمیشکا

با استفاده از این کد تخفیف می توانید 10 درصد تخفیف اولین خرید آجیل و خشکبار از سیمیشکا دریافت کنید....ادامه

با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۱۰ درصد تخفیف اولین خرید آجیل و خشکبار از سیمیشکا دریافت کنید. این کد تخفیف بر روی محصولات بدون تخفیف فعال می باشد. برای ذخیره کد تخفیف و مشاهده تخفیف بر روی «مشاهده کد» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

خشکبار سمیعیان، صاحب امتیاز “فروشگاه اینترنتی سیمیشکا” با تکیه بر سالها تجربه در زمینه تولید و توزیع عمده انواع آجیل و تنقلات، خشکبار و میوه خشک، گیاهان دارویی، عسل، خرما، زعفران، انواع شکلات و نبات، چای، برنج، حبوبات و غیره، همواره سعی کرده است که علاوه بر تلاش در ارتقای کیفیت محصولات عرضه شده خود، قیمت محصولات را نیز برای مشتریان خود کاهش دهد تا مطابق با فلسفه سود کمتر و تعداد مشتریان بیشتر، به پیش رود.
تاسیس رسمی خشکبار سمیعیان در سال ۱۳۹۵ و به پشتوانه سالهای طولانی سابقه خانوادگی موسسان این گروه در زمینه تولید محصولات با کیفیت کشاورزی و باغی بوده است. سالها تجربه در تولید، صادرات، واردات و بطور کلی فعالیت در این زمینه موجب شده است که ارتباطاتی گسترده با سایر کشاورزان، باغداران و تولیدکنندگان ایجاد شود و اعتبار این گروه به لطف ارتباطات شفاف و صادقانه، قابل راستی آزمایی باشد. خشکبار سمیعیان همواره در تلاش بوده است که علاوه بر تولید بهترین محصولات باغی و کشاورزی، در بازارسازی برای محصولات خود و سایر تولیدکنندگان نیز کوشا باشد تا با حذف واسطه ها، قیمت محصولات را تا حد امکان، در شرایطی بهینه برای تولیدکننده و مصرف کننده، حفظ نماید.

 

اطلاعات تماس فروشگاه:

دفتر مرکزی
تهران.خیابان پانزده خرداد.انتهای راسته آهنگران. سرای سلیمان خان. حجره ۲۶
تلفن تماس:
۰۲۱-۵۵۶۹۵۴۴۰،۰۹۱۲۰۴۵۳۶۵۸

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.