دانشنامه تخفیف :: دسته‌بندی پرسش‌ها

دانشنامه تخفیف :: سوالات متداول

 • چگونه از کد تخفیف استفاده کنم؟

  پس انتخاب فروشگاه از طریق جستجو در بین فروشگاه‌ها یا دسته بندی آن‌ها، بر روی گزینه “مشاهده کد” کلیک نمایید. سپس در صفحه جدید باز شده، کد تخفیف و سایر توضیحات نشان داده می‌شود و کافی است تا بر روی “کپی”  کلیک کنید سپس کدتخفیف در کلیپ‌بورد تلفن‌همراه و یا کامپیوتر شما ذخیره می‌شود. هنگامی که به صفحه فروشگاه هدایت شدید، کد تخفیف را در قسمت مربوطه ( در هر فروشگاه ممکن است یکسان نباشد ) وارد کنید و خریدی لذت‌بخش داشته باشید.

 • چگونه کدهای تخفیف موجود در سایت را برای دوستانم ارسال کنم؟

  از گذینه ارسال به دوستان میتوانید بوسیله شبکه‌های اجتماعی و یا ایمیل به دوستان خود ارسال کنید.

 • چگونه کدها را برای جلوگیری از فراموش کرد در حساب کاربری ذخیره کنیم؟

  ابتدا وارد سایت شوید و سپس با زدن دکمه ستاره در هر بخش از سایت اون محتوا در حساب کاربری شما ذخیره میشه و همیشه در دسترس شما خواهد بود.

 • پیشنهاد تخفیف‌دار چیست؟

  این مدل تخفیف بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف می باشد، به این صورت که فروشگاه بصورت مستقیم بر روی کالاها تخفیف های درصدی اعمال می کند و شما می توانید بدون وارد کردن کد تخفیف از تخفیف های فروشگاه بهره مند شوید.

 • کد تخفیف کار نمی‌کند!

  اولا باید بگوییم این مورد ما را هم بسیار ناراحت می‌کند. ثانیا بد نیست بدانید، اکثر کدهای تخفیفی که در سایت قرار می‌گیرند ابتدا تست می‌شوند و بعد از اطمینان از فعال بودن، در اختیار شما قرار داده می‌شوند. اما متاسفانه بعضی از فروشگاه‌ها اطلاعات کافی از قبیل تاریخ انقضا کد را اعلام نمی‌کنند و یا فقط برای تعدادی محدود از کاربران، مثلا ۱۰۰۰ نفر اول، تخفیف می‌دهند. لذا با توجه به قابلیت‌هایی که برای هر کد تخفیف قرار گرفته از جمله امتیاز دادن و یا ثبت نظر، در صورت مشاهده کد غیرفعال، نظر و امتیاز خود را اعلام کنید.

 • چگونه به کد تخفیف امتیاز بدهم؟

  بعد از باز کردن کد، دو گزینه پسندیدم و نپسندیدم وجود دارد که در صورت تمایل گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 • چگونه کد تخفیف خودم رو در کوتخفیف قرار بدهم؟

  از صفحه ” ارسال کدتخفیف” کد تخفیف خود را برای ما ارسال کنید. ما بعد از بررسی و صحت آن کدشما را برای عموم قرار خواهیم داد