کد تخفیف‌های کمتر پسندیده شده‌ی مقداد آی تی

کد تخفیف ۳۰ هزار تومانی مقداد آی تی

با استفاده از این کد تخفیف می توانید 30 هزار تومان تخفیف برای سبدهای خرید بالای 1 میلیون تومان از...ادامه

با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۳۰ هزار تومان تخفیف برای سبدهای خرید بالای ۱ میلیون تومان از مقداد آی تی دریافت کنید. برای ذخیره کد تخفیف و مشاهده تخفیف بر روی «مشاهده کد» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
کد تخفیف تست شده است.
aremah30 مشاهده کد
1141 بار استفاده شده

کد تخفیف ۳۰ هزار تومانی مقداد آی تی

با استفاه از این کد تخفیف می توانید 30 هزار تومان تخفیف برای سبدهای خرید بالای 1 میلیون تومان از...ادامه

با استفاه از این کد تخفیف می توانید ۳۰ هزار تومان تخفیف برای سبدهای خرید بالای ۱ میلیون تومان از مقداد آی تی دریافت کنید. برای ذخیره کد تخفیف بر روی «مشاهده کد» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
کد تخفیف تست شده است.
aremah30 مشاهده کد
588 بار استفاده شده

کدها و تخفیف‌های منقضی شده مقداد آی تی

کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی مقداد ای تی

با استفاده از این کد تخفیف می توانید 100 هزار تومان تخفیف برای سفارش های 1 میلیون تومان از مقداد...ادامه

با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۱۰۰ هزار تومان تخفیف برای سفارش های ۱ میلیون تومان از مقداد ای تی دریافت کنید. برای ذخیره کد تخفیف و مشاهده تخفیف بر روی «مشاهده کد» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
کد تخفیف تست شده است.
IDAY1400 مشاهده کد
78 بار استفاده شده

جشنواره تخفیف شب یلدا مقداد آی تی

بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف و تنها با ورود به سایت مقداد آی تی از طریق کلیک بر...ادامه

بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف و تنها با ورود به سایت مقداد آی تی از طریق کلیک بر روی «پیشنهاد تخفیف دار» می توانید محصولات دارای تخفیف را مشاهده کنید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
این تخفیف بدون نیاز به کد است.
پیشنهاد تخفیف‌دار
72 بار استفاده شده

درباره مقداد آی تی:

تجربه زندگی دیجیتال به بشر ثابت کرده که دیگر نمیتوان عمر گرانبها را برای کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز هدر داد، چرا که امروزه با چند کلیک از هر مکان و در هر زمان میتوان کالای مورد نظر را به راحتی و در محیطی امن تهیه کرد.

مجموعه مقداد آی تی که با فروش عمده قطعات کامپیوتر و لپ تاپ کار خود را آغاز نموده که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان، مدیریت محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته، که در راستای همان سیاست گذاری، سایت Meghdadit.com راه اندازی گردیده است.

فروشگاه آنلاین مقداد ، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است و محلی مناسب برای اطلاع رسانی و خرید محصولات IT و لوازم جانبی است.

فروشگاه اینترنتی مقداد ، بهترین مکان برای خرید اینترنتی شما در میهن پهناورمان ایران است. تمامی ایرانیان می توانند کالاهای الکترونیک مورد نیاز خود از قبیل لپتاپ، موبایل ، تبلت، قطعات کامپیوتر، انواع ساعت های هوشمند و کنسول بازی، ماشین های اداری، لوازم جانبی وهزاران قلم کالای متنوع را به صورت آنلاین خریداری کنند و به آسانی تحویل بگیرند.

مقداد آی تی با پیاده سازی روش های پرداخت و تحویل متنوع امکان خرید آنلاین را در هر زمان و مکانی با شرایط ساده فراهم کرده است.

تجربه خرید اینترنتی برندهای معتبری همچون ASUS ، LENOVO ، SONY ، SAMSUNG ، و چندین برندهای معتبری مثل Linksys, D-link, TP-LINK در بخش شبکه و دیگر در بخش لوازم جانبی مثل Creative, Xp, Genius, Microsoft, Farassoo,Tsco, A4tech, Logitech, و تحهیزات خنک کننده مثل Cooler Master, Enermax, Deep Cool به همراه امکان انتخاب برندهای معتبر روز دنیا را به سادگی برای شما فراهم می سازد.

در هر کجا می توانید خوش قیمت ترین و جدیدترین موبایل ها و تبلت ها را در مقداد خریداری کنید .