کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی اولین خرید مارکته

با استفاده از این کد تخفیف می توانید 40 هزار تومان تخفیف خرید انواع لوازم خانگی و اداری از مارکته...ادامه

با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۴۰ هزار تومان تخفیف خرید انواع لوازم خانگی و اداری از مارکته دریافت کنید. برای ذخیره کد تخفیف و مشاهده تخفیف بر روی «مشاهده کد» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

تخفیف‌های منقضی شده مارکته

کد تخفیف ۱۵ درصدی محصولات استند لپ تاپ مارکته

15 درصد تخفیف محصولات استند لپ تاپ و پایه نگهدارنده لپ تاپ مارکته، با استفاده از این کد تخفیف می...ادامه

۱۵ درصد تخفیف محصولات استند لپ تاپ و پایه نگهدارنده لپ تاپ مارکته، با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۱۵% تخفیف برای خریدهای بالای ۱۵۰ هزار تومان از مارکته دریافت کنید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

۱۰% تخفیف خرید لوازم تزئینی و دکوراتیو مارکته

کد تخفیف 10 درصدی خرید لوازم تزئینی و دکوراتیو مارکته، با استفاده از این کد تخفیف می توانید 10% تخفیف...ادامه

کد تخفیف ۱۰ درصدی خرید لوازم تزئینی و دکوراتیو مارکته، با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۱۰% تخفیف برای سبدهای خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان از مارکته دریافت کنید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

مارکته مرجع تخصصی فروش لوازم خانگی، دکوراتیو، پوشاک و سایر کالاها است. در فروشگاه اینترنتی مارکته گروه‏‏‌های مختلفی از کالا مانند: کالاهای چوبی، لوازم خانگی، لوازم شخصی، لوازم التحریر، لوازم اداری، کالاهای تزئینی، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمی، و دیجیتال با تنوعی بی‌نظیر در فروشگاه اینترنتی مارکته عرضه می‏‏‏‌شوند. در مارکته می توانید با تنوعی بسیار بالا کالاهایی را از هر برند ایرانی و خارجی انتخاب و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید. اطلاعات دقیق کالا و محصولات را قبل از خرید می توانید مشاهده و انتخابی درست داشته باشید.

 

 

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.