کد تخفیف ۱۰ درصدی خرید ست لباس زیر زنانه از مانجینیا

10 درصد کد تخفیف خرید ست لباس زیر زنانه از مانجینیا، با استفاده از این کد تخفیف مانجینیا می توانید 10...ادامه

۱۰ درصد کد تخفیف خرید ست لباس زیر زنانه از مانجینیا، با استفاده از این کد تخفیف مانجینیا می توانید ۱۰ درصد تخفیف برای سبدهای خرید بالای ۱۵۰ هزار تومان دریافت کنید. این کد تخفیف غیراولین خرید و برای تمامی کاربران قابل اعمال می باشد. برای ذخیره کد تخفیف مانجینیا و مشاهده تخفیف بر روی «کپی» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

مانجینیا، فروشگاه تخصصی خرید لباس زیر زنانه، دخترانه و مردانه باکیفیت، اورجینال و باقیمت مناسب از برندهای معتبر ایرانی و بین‌المللی است. فروشگاه اینترنتی مانجینیا از اواخر سال ۱۴۰۲ فعالیت خود را آغاز و در مدت کوتاهی با خدمات و پشتیبانی خود توانسته است اعتماد، اطمینان و رضایت حداکثری مشتریان خود را به دست آورد.

مسیرهای ارتباطی

شماره تماس: ۹۱۳۰۲۸۴۶-۰۲۱
ساعت کاری تماس تلفنی:
شنبه تا پنجشنبه از ۸ الی ۲۰

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.