کد تخفیف ۲۵ درصدی کادوکارت ویژه پک‌های سازمانی شب یلدا

دریافت کد تخفیف 25 درصدی کادوکارت ویژه پک‌های سازمانی شب یلدا، با استفاده از این کد تخفیف می توانید از...ادامه

دریافت کد تخفیف ۲۵ درصدی کادوکارت ویژه پک‌های سازمانی شب یلدا، با استفاده از این کد تخفیف می توانید از ۲۵% تخفیف برای سبدهای خرید بالای ۵۰۰ هزار تومان از کادوکارت بهره مند شوید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی کادوکارت برای محصولات روز پزشک

کد تخفیف 40 هزار تومانی کادوکارت برای محصولات روز پزشک، 40 هزارتومان تخفیف در ازای خرید حداقل 150 هزارتومان از...ادامه

کد تخفیف ۴۰ هزار تومانی کادوکارت برای محصولات روز پزشک، ۴۰ هزارتومان تخفیف در ازای خرید حداقل ۱۵۰ هزارتومان از صفحه روز پزشک

  • بدون محدودیت اولین خرید

خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

کد تخفیف ۱۵ هزار تومانی اولین خرید کادوکارت

دریافت کد تخفیف 15 هزار تومانی اولین خرید کادوکارت...ادامه

دریافت کد تخفیف ۱۵ هزار تومانی اولین خرید کادوکارت خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

تخفیف‌های منقضی شده کادوکارت

کد تخفیف ۴۰ درصدی کیک‌های شب یلدا کادوکارت

دریافت کد تخفیف 40 درصدی کیک‌های شب یلدا کادوکارت، با استفاده از این کد تخفیف می توانید از 40% تخفیف...ادامه

دریافت کد تخفیف ۴۰ درصدی کیک‌های شب یلدا کادوکارت، با استفاده از این کد تخفیف می توانید از ۴۰% تخفیف سفارش کیک های شب یلدا بهره مند شوید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

از تنوع اقلام کادویی و دکوری در فروشگاه کادوکارت لذت ببرید فروشگاه اینترنتی کادوکارت بهترین مقصد شما برای انتخاب و خرید کادوی مورد نظر در ایران میباشد ارسال به موقع و امکان پرداخت در محل ضمانت اصالت کالا و تضمین سلامت فیزیکی و در هر صورت ۷ روز گارانتی تعویض کالا از ویژگی های مهم کادوکارت میباشد . لذت خرید و انتخاب هدیه به صورت انلاین را می توانید با فروشگاه کادویی کادوکارت تجربه کنید و هر روز شاهد بزرگتر شدن و اضافه شدن محصولات و پیشنهاد های جدید باشید.

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.