دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

تخفیف‌های منقضی شده ایرانیکارت

کد تخفیف ۴۰ درصدی اکانت ترایال لینکدین ایرانیکارت

40 درصد کد تخفیف اکانت ترایال لینکدین ایرانیکارت، با استفاده از این کد تخفیف می توانید 40 درصد تخفیف دریافت...ادامه

۴۰ درصد کد تخفیف اکانت ترایال لینکدین ایرانیکارت، با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۴۰ درصد تخفیف دریافت کنید. این کد تخفیف غیراولین خرید و برای تمامی کاربران قابل اعمال می باشد. برای ذخیره کد تخفیف ایرانیکارت و مشاهده تخفیف بر روی «کپی» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

درباره ایرانیکارت

هدف و مسیر ایرانیکارت گذر از محدودیت‌هاست. محدودیت‌هایی که از ابتدا نباید وجود می‌داشت اما اکنون که هست متوقف‌مان نکرده و نخواهد کرد. در طی این ده سال همیشه تابع قوانین و مقررات کشور بوده‌ایم و معتقدیم تنها در سایه قانون است که می‌توان به فعالیت مفید و سازنده پرداخت. در ایرانیکارت راه دسترسی کاربران به خدمات ارزی را ساده‌تر ساختیم و امروز مفتخریم به اینکه مسیر پیشرفت را تاکنون برای بیش از ۷۰۰ هزار ایرانی هموارتر کرده‌ایم.

در ابتدا ایرانیکارت با مسترکارت و ویزاکارت بازار ایران را دربرگرفت. اما بعدها بر اساس نیاز مردم ایران و درخواست‌های که برای دیگر حساب‌های بین المللی بود خدمات خود را گسترش دادیم. افتتاح حساب پی پال و پرفکت مانی و وب مانی و را به خدمات خود افزودیم و تلاش کردیم که مراودات مالی را تسهیل بخشیم.

در ادامه دغدغه‌‌های فعالان حوزه آی‌تی و فریلنسرها را شنیدیم و در راستای نقد کردن درآمدهای ارزی‌شان حرکت کردیم. امروز جایی ایستادیم که ارزآوری و نقد کردن درآمد دلاری را برای جوانان مستعد در حوزه‌های مختلف ساده‌تر کردیم و تعداد سایت‌های بیشتری را برای ارائه خدمات نقد کردن درآمد ارزی، تحت پوشش قرار دادیم.

استقبال عمومی از رمزارزها و تب و تابی که در این حوزه به وجود آمد و نیاز به یک صرافی امن و مطمئن ایرانی، ما را بر آن داشت که خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال را به خدمات ایرانیکارت اضافه کنیم. در ادامه برای امنیت کاربرانمان کیف پول‌های سخت افزاری مطرح دنیا را به ایران آوردیم و روند خرید و فروش ارز و انتقال به کیف پول‌ها را آسان ساختیم.
روش‌های پرداخت بیش از ۵۰۰۰ سایت را بررسی کردیم و خدمات پرداخت بین‌المللی آن‌ها را برای کاربرانمان در دسترس قرار دادیم. ثبت سفارش و خرید اکانت‌های پرمیوم از سایت‌های خارجی یکی از محبوب‌ترین خدمات فعلی ماست.

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.