کد تخفیف ۲۰ درصدی خرید پنل پیامک فراز اس ام اس

کد تخفیف 20 درصدی خرید پنل پیامک فراز اس ام اس...ادامه

کد تخفیف ۲۰ درصدی خرید پنل پیامک فراز اس ام اس خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس به شما کمک می کند تا بتوانید از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی مشتری جدید جذب کنید و درامدتان را افزایش دهید، پنل اس ام اس فراز با قابلیت ارسال پیامک سفید و ارسال پیامک با خط خدماتی و ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس به مدیران سایت‌ها کمک می‌کند تا بتوانند از سیستم تایید شماره موبایل کاربر و احراز هویت شماره موبایل کاربران با ارسال پیامک کد تایید استفاده کنند.
هچنین ماژول باشگاه مشتریان در فراز اس ام اس به شما این قابلیت را می دهد تا بتوانید با مشتریان خود در ارتباط باشید و ارتباط دو طرفه با مشتری ایجاد کنید مشتریان خود را پرورش دهید و از مشتریان خود نگهداری کنید.
بانک شماره موبایل سراسر کشور، بانک شماره موبایل مشاغل، ارسال پیامک از طریق کدپستی ، ارسال اس ام اس از روی نقشه و… از قابلیت‌های فراز اس ام اس می باشد.

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.