تا ۵۰ درصد تخفیف منتخب عطر و ادکلن های پاساژ

پیشنهاد تخفیف دار تا 50 درصد تخفیف منتخب عطر و ادکلن های پاساژ، بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف...ادامه

پیشنهاد تخفیف دار تا ۵۰ درصد تخفیف منتخب عطر و ادکلن های پاساژ، بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف می توانید محصولات منتخب دارای تخفیف درصدی پاساژ را مشاهده و خرید نمایید. برای ورود به سایت پاساژ می توانید ازطریق کلیک بر روی «پیشنهاد تخفیف دار» و سپس «رفتن به سایت فروشگاه» وارد سایت پاساژ شوید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

تا ۵۵ درصد تخفیف منتخب محصولات پاساژ

پیشنهاد تخفیف دار تا 55 درصد تخفیف منتخب محصولات پاساژ، بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف می توانید محصولات...ادامه

پیشنهاد تخفیف دار تا ۵۵ درصد تخفیف منتخب محصولات پاساژ، بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف می توانید محصولات منتخب دارای تخفیف درصدی پاساژ را مشاهده و خرید نمایید. برای ورود به سایت پاساژ می توانید ازطریق کلیک بر روی «پیشنهاد تخفیف دار» و سپس «رفتن به سایت فروشگاه» وارد سایت پاساژ شوید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

تخفیف‌های منقضی شده پاساژ

تا ۵۰ درصد تخفیف منتخب محصولات پاساژ در تخفیف های بهاری

پیشنهاد تخفیف دار تا 50 درصدی منتخب محصولات پاساژ در تخفیف های بهاری، بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف...ادامه

پیشنهاد تخفیف دار تا ۵۰ درصدی منتخب محصولات پاساژ در تخفیف های بهاری، بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف پاساژ می توانید محصولات منتخب دارای تخفیف درصدی پاساژ را مشاهده و خرید نمایید. برای ورود به سایت پاساژ می توانید ازطریق کلیک بر روی «پیشنهاد تخفیف دار» و سپس «رفتن به سایت فروشگاه» وارد سایت پاساژ شوید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

پاساژ یک بازار خرید و فروش گسترده آنلاین با تعداد زیادی فروشگاه در طیف های مختلف است که عملکرد آن مشابه یک مجتمع تجاری است. هر شخصی می تواند به راحتی در پاساژ فروشگاهی با نام و برند خود ثبت و محصولات خود را عرضه نماید. پاساژ فروشنده ی هیچ کالایی نمی باشد و تنها واسطی امن میان فروشندگان و خریداران است.

راه اندازی سریع، راحت و بدون صرف هزینه فروشگاه اینترنتی، بی نیازی از صرف زمان برای جذب مشتری، ارائه کالا به طیف گسترده ای از مشتریان، ارائه آسان خدمات فروشگاهی، درگیر نبودن با طراحی و پشتیبانی از فروشگاه آنلاین، مدیریت کامل فروشنده بر فروشگاه خود، برخی از مزیت های پاساژ برای فروشندگان می باشد.

در طرف دیگر حضور راحت و سریع در بازار اینترنتی ، تنوع و گستردگی زیاد فروشگاه ها و کالاها در شاخه های مختلف، دستیابی به اطلاعات در مورد کالا، انتخاب و مقایسه در طیف وسیع تری از فروشگاه ها و کالاها، خرید امن و آسان از مزیت های پاساژ برای خریداران می باشد.

 

جدیدترین کد تخفیف پاساژ

با استفاده از کد تخفیف پاساژ می توانید خرید خود را با تخفیف از فروشگاه اینترنتی پاساژ انجام دهید.

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.