کد تخفیف ۵۰ درصدی اشتراک دیجی پلاس ۱ ماهه دیجی کالا

می‌توانید با استفاده از این کد تخفیف دیجی پلاس بر روی اشتراک 1 ماهه از 50 درصد تخفیف بهره‌مند شوید....ادامه

می‌توانید با استفاده از این کد تخفیف دیجی پلاس بر روی اشتراک ۱ ماهه از ۵۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که کد تخفیف جهت خرید مجدد اشتراک دیجی پلاس اعمال نمی‌شود و تنها برای مشترکین جدید دیجی پلاس قابل استفاده است. کاربران دیجی پلاس در دیجی کالا، خدماتی مثل ارسال رایگان، هدایای نقدی روی سفارش، مهلت مرجوعی بیشتر و… دریافت می‌کنند. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

۵۰ درصد کد تخفیف اولین خرید اشتراک یک ماهه دیجی پلاس

اگر برای اولین بار قصد دریافت اشتراک دیجی پلاس را دارید، شما می‌توانید با استفاده از این کد، اشتراک 1...ادامه

اگر برای اولین بار قصد دریافت اشتراک دیجی پلاس را دارید، شما می‌توانید با استفاده از این کد، اشتراک ۱ ماهه دیجی پلاس را ۵۰ درصد ارزان‌تر تهیه کنید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

تخفیف‌های منقضی شده دیجی پلاس

۳۰ درصد تخفیف خرید اشتراک ۳ ماهه دیجی‌پلاس

۳۰ درصد کد تخفیف خرید اشتراک ۳ ماهه دیجی‌پلاس، با استفاده از این کد تخفیف دیجی‌پلاس می توانید ۳۰ درصد...ادامه

۳۰ درصد کد تخفیف خرید اشتراک ۳ ماهه دیجی‌پلاس، با استفاده از این کد تخفیف دیجی‌پلاس می توانید ۳۰ درصد تخفیف دریافت کنید. این کد تخفیف غیراولین خرید و برای تمامی کاربران قابل اعمال می باشد. برای ذخیره کد تخفیف دیجی‌پلاس و مشاهده تخفیف بر روی «کپی» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

دریافت کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی دیجی کالا در کمپین اژدهای نوروزی

پس از ورود به صفحه کمپین دمت مثل اژدها گرم ویژه نوروز 1403، می‌توانید روی دایره دیجی کالا کلیک کنید...ادامه

پس از ورود به صفحه کمپین دمت مثل اژدها گرم ویژه نوروز ۱۴۰۳، می‌توانید روی دایره دیجی کالا کلیک کنید و ۵۰ هزار تومان تخفیف برای سفارش‌های بالای ۵۰۰ هزار تومان دریافت کنید. همچنین علاوه بر کد تخفیف دیجی کالا، می‌توانید روی دایره دیجی پلاس و فیدیبو کلیک کنید تا کدهای تخفیف ۳۰ درصدی اشتراک ۳ ماهه دیجی پلاس و ۳۰ درصدی فیدیبو را دریافت کنید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

کد تخفیف ۲۰۰ هزار تومانی اشتراک ۱ ساله دیجی پلاس

در خرید اشتراک یکساله سرویس دیجی پلاس می‌توانید با اعمال این کد تخفیف از 200 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید....ادامه

در خرید اشتراک یکساله سرویس دیجی پلاس می‌توانید با اعمال این کد تخفیف از ۲۰۰ هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. برای ورود به این بخش کافی است در قسمت بالایی صفحه اصلی دیجی کالا بر روی دیجی پلاس کلیک کنید. برای ذخیره کد تخفیف دیجی پلاس و مشاهده تخفیف بر روی «کپی» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

دیجی پلاس، تجربه خرید آنلاین را به سطحی جدید ارتقاء می‌بخشد. در این مقاله، به بررسی فواید خرید اشتراک دیجی پلاس با کد تخفیف می‌پردازیم.

تخفیف‌های ویژه:
یکی از جذابیت‌های اصلی دیجی پلاس، دسترسی به تخفیف‌های ویژه بر روی محصولات مختلف است. با اشتراک در این خدمت، شما قادر به استفاده از تخفیف‌های انحصاری و تخصصی برای اعضای دیجی پلاس خواهید بود که می‌تواند در صرفه‌جویی قابل توجهی به هزینه‌های خرید شما تبدیل شود.

ارسال سریعتر:
همانطور که می‌دانید، یکی از چالش‌های خرید آنلاین تأخیر در ارسال سفارشات می‌باشد. با عضویت در دیجی پلاس، شما به ارسال سریع‌تر و مؤثرتر سفارش‌های خود دسترسی خواهید داشت. این امکان به شما می‌دهد تا محصولات مورد نیاز خود را با زمان کمتری دریافت کنید.

 دسترسی به فروش‌های ویژه:
در تعطیلات و فصول خاص، فروش‌های تخصصی و ویژه معمولاً در دیجی کالا برگزار می‌شوند. با اشتراک در دیجی پلاس، شما می‌توانید به این فروش‌های ویژه دسترسی داشته باشید و از تخفیف‌ها و پیشنهادات منحصربه‌فرد بهره‌برداری کنید.

خدمات پشتیبانی اختصاصی:
عضویت در دیجی پلاس به شما امکان می‌دهد تا از خدمات پشتیبانی ویژه و اختصاصی برخوردار شوید. در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به راهنمایی، شما می‌توانید با تیم پشتیبانی دیجی کالا در ارتباط باشید و به صورت سریع و کارآمد راهنمایی و پاسخگویی دریافت کنید.

ارتقاء تجربه خرید آنلاین:
با عضویت در دیجی پلاس، تجربه خرید آنلاین شما بهبود خواهد یافت. از تخفیف‌های اختصاصی تا سرعت ارسال سفارشات، شما به طور کلی تجربه‌ای بهتر و رضایت‌بخش‌تر از خرید آنلاین خواهید داشت.

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.