دریافت هدیه نقدی با هر پرداخت قبض در دیجی پی

بوسیله کد معرفی کو تخفیف در دیجی پی عضو شوید...ادامه

بوسیله کد معرفی کو تخفیف در دیجی پی عضو شوید با هر پرداخت قبض و انجام تراکنش هدیه نقدی دریافت و با اعتبار هدیه خود شارژ و بسته اینترنتی تهیه کنید.

  • کد را هنگام ورود به اپلیکیشن دیجی پی وارد نمایید.

خلاصه

تأیید شده 4 مورد استفاده شده
W4UIA2 مشاهده کد
تاریخ انقضاء (بدون اطلاع)

تا ۱۰ درصد تخفیف اپلیکیشن دیجی پی

برای دریافت تا 10 درصد تخفیف اپلیکیشن دیجی پی، کافیست...ادامه

برای دریافت تا ۱۰ درصد تخفیف اپلیکیشن دیجی پی، کافیست بر روی «پشنهاد تخفیف‌دار» کلیک و سپس بر روی «رفتن به سایت فروشگاه» کلیک نمایید و با انجام عملیات پرداخت  خرید شارژ و پرداخت قبض و… تا ۱۰% مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید. خلاصه

این تخفیف بدون نیاز به کد است.
پیشنهاد تخفیف‌دار
تاریخ انقضاء (بدون اطلاع)

کدها و تخفیف‌های منقضی شده دیجی پی

۳۳۲ جایزه ساعت هوشمند در جشنواره تابستانه دیجی پی

در جشنواره تابستانه اپلیکیشن پرداخت دیجی پی با انجام پرداخت...ادامه

در جشنواره تابستانه اپلیکیشن پرداخت دیجی پی با انجام پرداخت های روزانه مانند: خرید شارژ، کارت به کارت، عوارض جاده‌ای، پرداخت قبض، طرح ترافیک و… شانس دریافت جایزه ساعت هوشمند دیجی پی دریافت کنید. خلاصه

این تخفیف بدون نیاز به کد است.
پیشنهاد تخفیف‌دار
منقضی شده

اپلیکیشن دیجی پی یک راهکار همه کاره پرداخت می باشد که کاربران آن می توانند تمامی نیازهای پرداخت و دریافت خود را از طریق آن انجام دهند. با اپلیکیشن دیجی پی کاربران می توانند پرداخت های روزانه و مورد نیاز خود را انجام دهند. کاربران قادر خواهند بود گزارش های کامل و دقیقی از تراکنش های آنلاین خود داشته باشند.
با انتخاب درگاه پرداخت دیجی پی در زمان خرید از وب سایت های مختلف همیشه خریدی موفق خواهید داشت. درگاه پرداخت دیجی پی بصورت هوشمندانه و در لحظه درگاه پرداختی ایمن و فعال را برای شما انتخاب می کند و به شما این اطمینان را می دهد که پرداختی موفق خواهید داشت.