کد تخفیف ۲۰ درصدی فروشگاه ساز دیجی فای

۲۰ درصد کد تخفیف فروشگاه ساز دیجی فای، با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۲۰ درصد تخفیف بدون...ادامه

۲۰ درصد کد تخفیف فروشگاه ساز دیجی فای، با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۲۰ درصد تخفیف بدون سقف از دیجی فای دریافت کنید. این کد تخفیف غیراولین خرید و برای تمامی کاربران قابل اعمال می باشد. برای ذخیره کد تخفیف دیجی فای و مشاهده تخفیف بر روی «مشاهده کد» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟
دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

درباره دیجی‌فای:
شروع مسیر فروش آنلاین
تمام موانع مسیر شما را کنار زده‌ایم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، فروشگاه اینترنتی خود را بسازید و قدم در راه فروش آنلاین بگذارید. برای استفاده از خدمات دیجی‌فای کافی‌ست ثبت‌نام کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

دیجی‌فای، بستر فروش آنلاین

با دیجی‌فای بستری کامل و حرفه‌ای برای فروش آنلاین محصولات خود دارید. یک سایت فروشگاهی، درگاه پرداخت، سیستم ارسال، باشگاه مشتریان و خدمات بازاریابی بخشی از امکاناتی هستند که دیجی‌فای در اختیارتان می‌گذارد.

دیجی‌فای، مناسب همه

فروش حضوری و آنلاین، دانش دیجیتالی کم یا زیاد، پرمشغله یا آزاد، همه می‌توانند برای رونق کسب‌وکار خود روی دیجی‌فای حساب کنند. رسالت ما ساده کردن فرآیندها برای شماست.

 

دیجی‌فای، پاسخگوی تمام سوالات شما

تیم حرفه‌ای دیجی‌فای در تمام مراحل گسترش کسب‌وکارتان با شماست. واحد پشتیبانی دیجی‌فای پاسخگوی تمام سوالات شما در مورد خدمات ماست. همچنین می‌توانید برای به‌روزرسانی دانش خود و پیشرفت کسب‌وکارتان، برنامه‌های آموزشی دیجی‌فای را دنبال کنید.

 

همچنین برای مشاهده و دریافت آخرین کد تخفیف های مجموعه های دیگر دیجی کالا در کوتخفیف شامل، کد تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل ، کمدا و کد تخفیف دیجی کالا جت کافیست از منوی جستجوی استفاده نمایید.

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.