دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

تخفیف‌های منقضی شده تیکیتو

کد تخفیف ۱۰ هزار تومانی تیکیتو

دریافت کد تخفیف 10 هزار تومانی تیکیتو، ویژه خرید بلیط هواپیما....ادامه

دریافت کد تخفیف ۱۰ هزار تومانی تیکیتو، ویژه خرید بلیط هواپیما. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

سفر خوش با یک کلیک در تیکیتو آغاز میشود کادر مجرب تیکیتو همیشه همراه شماست ، در همه مراحل سفر ، تیکیتو دارای کادر فنی ۲۰۰ نفره و تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته قوی است که می توانند در هر زمانی، پاسخگوی پرسشهای مسافران باشند . تیکیتو بهترین نرخ های پروازی را تضمین می کند .این مجموعه با تمامی خطوط هوایی داخلی و خارجی طرف قرار داد است و می توان تمام پروازها و مسیرهای داخلی و خارجی را با قیمت های دقیق و ایرلاین های طرف قرارداد مشاهده کرد و پس از مقایسه قیمت های ارائه شده ، بهترین ها را انتخاب کرد . طبق آخرین نظر سنجی از بخش روابط عمومی تیکیتو حاکی از رضایتمندی بالای ۹۸ درصد مسافران، از سفر با ما بوده و به همین دلیل است که همسفران ما همیشه تیکیتو را به دیگران نیز توصیه کرده اند.. تیکیتو جهت تداوم اثر بخشی خود خط مشی کیفیت خود را بر پایه احترام به مسافران ، اعضا ، شرکتها و آژانسهای مسافرتی طرف قرارداد و برآورده کردن نیازها و خواسته های آنها قرار داده.

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.