کد تخفیف‌های کمتر پسندیده شده‌ی تیک 8

کد تخفیف ۱۰درصدی رویدادهای تفریحی تیک ۸

کد تخفیف 10درصدی رویدادهای تفریحی تیک 8  ...ادامه

کد تخفیف ۱۰درصدی رویدادهای تفریحی تیک ۸

  خلاصه

تأیید شده 302 مورد استفاده شده
t8fun98 مشاهده کد
تاریخ انقضاء (بدون اطلاع)

کدها و تخفیف‌های منقضی شده تیک 8

کد تخفیف ۱۰ درصدی خرید بلیط سینما، تئاتر و کنسرت از تیکت Tik8

10 درصد تخفیف خرید بلیط سینما، تئاتر و کنسرت از...ادامه

۱۰ درصد تخفیف خرید بلیط سینما، تئاتر و کنسرت از تیکت Tik8 

  خلاصه

تأیید شده 212 مورد استفاده شده
nb-tik8 مشاهده کد
منقضی شده

سایت تیکت در بهمن ماه سال ۱۳۹۳ با رویکردی نو در زمینه رویدادهای فرهنگی، هنری، علمی و آموزشی، فعالیت خود را آغاز نمود. فراهم ساختن بستر مناسب جهت خرید آنلاین بلیط رویدادهاي فرهنگی و هنری شامل تئاتر، سینما، کنسرت و رویدادهاي علمی شامل کنفرانس، همایش و دوره‌هاي آموزشی مختلف و همچنین حمایت از گروه های جوان در حوزه تئاتر از اهداف همیشگی سایت تیکت می باشد.
سهولت در خرید
تیکت همواره می کوشد ساده ترین روش های خرید را به همراه زیباترین محیط کاربری برای شما هنردوستان به ارمغان آورد. تنها با داشتن یک شماره موبایل می توانید بدون هیچ هزینه ای در سایت عضو شوید و به راحتی و با تنها چند کلیک بلیط های مورد نظر خود را خریداری نمایید.

نوآوری در صدور و کنترل بلیط
استفاده بیش از اندازه از کاغذ جهت پرینت بلیط ها و همچنین مشکل بودن این روند برای بسیاری از مخاطبان عزیز، یکی از دغدغه های همیشگی ما بود. به همین دلیل، جهت احترام به همراهان عزیزمان و همچنین حفظ طبیعت، از ابتدای فعالیت خود با جایگزین کردن بلیط های الکترونیکی به جای بلیط های کاغذی، سعی نمودیم سهمی هرچند کم در این مهم داشته باشیم. سیستم مدرن کنترل بلیط تیکت نیز با اتکا به همین موضوع راه اندازی شد که تمامی بلیط ها بدون نیاز به پرینت شدن و همراه داشتن نسخه کاغذی، از روی موبایل، تبلت و… قابل کنترل می باشند.