دست پرها

فروشگاه‌های محبوب کاربران

خانومی

انتخاب کاربران

تخفیف از خانومی
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ مارکت

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ مارکت
لیست فروشگاه‌ها

اسنپ اکسپرس

انتخاب کاربران

تخفیف از اسنپ اکسپرس
لیست فروشگاه‌ها

تخفیف‌های منقضی شده فلای تودی

کد تخفیف ۱.۸ درصدی پروازهای داخلی فلای تودی

با استفاده از این کد تخفیف می توانید 1.8 درصد تخفیف رزرو بلیط پروازهای داخلی از فلای تودی را دریافت...ادامه

با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۱.۸ درصد تخفیف رزرو بلیط پروازهای داخلی از فلای تودی را دریافت کنید. برای ذخیره کد تخفیف و مشاهده تخفیف بر روی «مشاهده کد» کلیک نمایید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

۲% تخفیف خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی فلای تودی

کد تخفیف 2 درصدی خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی فلای تودی، با استفاده از این کد تخفیف می توانید...ادامه

کد تخفیف ۲ درصدی خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی فلای تودی، با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۲% تخفیف رزرو بلیت پروازهای داخلی و خارجی از فلای تودی دریافت کنید. خلاصه

نظر شما درباره این تخفیف؟

فلای تودی با استفاده از تکنولوژی های جدید و آنلاین، بهترین خدمات خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی، رزرو هتل خارجی، رزرو قطار خارجی، خرید بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و کشتی کروز را در سراسر دنیا به مشتریان خود ارائه می دهد. ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما خارجی و رزرو هتل خارجی در فلای تودی پیش روی شماست تا با چند کلیک رزرو و خرید خود را کاملا آنلاین انجام دهید. خرید بلیط ارزان قیمت و بلیط لحظه آخری در کنار رزرو هتل های لوکس و همچنین رزرو قطارهای خارجی و بلیط پرواز خارجی در اروپا و سراسر دنیا با بهترین قیمت فراهم شده است.

 

اطلاعات تماس فروشگاه:

خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه هفتم، پلاک ۴، زنگ ۴، طبقه اول
۰۲۱-۴۲۴۰۵۰۰۰

دانشنامه تخفیف

پس از انتخاب فروشگاه و ذخیره تخفیف مورد نظر وارد سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه شوید و در قسمت مربوطه کد تخفیف را وارد نمایید.

تخفیف‌ها قبل از انتشار توسط کارشناسان کوتخفیف اعتبار سنجی می‌شود، اما ممکن است در تعداد استفاده کنندگان و در زمان تخفیف از سمت فروشگاه محدودیتی‌هایی وجود داشته باشد.

در کوتخفیف تنها کد تخفیف‌هایی که توسط خود فروشگاه بصورت عمومی منتشر می‌کنند قرار می‌گیرد و از انتشار کد تخفیف‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد خودداری می‌نماید. این تخفیف‌ها توسط اپراتورها از منابع اینترنتی جمع آوری و منتشر می‌شوند.

کسب‌وکار محترم می‌تواند از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم تماس با ما و یا ازطریق ایمیل coposhtiban@cotakhfif.com نسبت به حذف کد تخفیف و یا برند خود اقدام نمایید. عمل حذف معمولا پس از درخواست و بعد از تایید مالکیت کسب‌وکار بصورت فوری انجام می‌شود.