– سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی –

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ها منطبق با قوانین و مقررات تجارت الکترونیک است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کوتخفیف تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از کوتخفیف به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

– اطلاعات شخصی شما به صورت عمومی در کوتخفیف نمایش داده نخواهد شد.
– هر گونه استفاده از محتوای اختصاصی بدون کسب اجازه غیرمجاز می‌باشد و از طریق مراجع قانونی قابل پیگیری می‌باشد.
– برای استفاده از برخی قابلیت‌های سایت لازم است در سایت ثبت نام کنید.
– کوتخفیف یک فروشگاه اینترنتی یا مرکز ارائه خدمات نیست. کوتخفیف تنها کوپن‌ها و کدهای تخفیف فروشگاه‌ها را اطلاع رسانی می‌کند و مسئولیتی در قبال فعال بودن آن‌ها ندارد. البته ما همیشه در تلاشیم تا اطلاعات بروز را در اختیار شما قرار دهیم.
– ثبت نام کاربر به منزله پذیرفتن شرایط کوتخفیف می‌باشد و درصورت تخطی از شرایط می‌تواند منجر به دریافت اخطار از طرف مدیر سایت و یا حتی حذف اکانت کاربری او شود.
– شما اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را به هنگام ثبت نام در اختیار کوتخفیف قرار می‌دهید که این موارد تنها موارد مورد استفاده در کوتخفیف نخواهد بود. اطلاعاتی از قبیل IP و کوکی‌های شما تنها در ارسال محتویات مرتبط با شما استفاده خواهد شد.
– درصورتی که شما از قوانین منعکس شده در موارد ذکر شده تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکردتان وجود داشته باشد، کوتخفیف می‌تواند اطلاعات شما را در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.

 


 

محتوا

اطلاعاتی که در کوتخفیف  موجود است توسط اپراتورها از منابع معتبر اینترنتی جمع آوری شده است.کوتخفیف تضمین نمی کند که اطلاعات نمایش داده شده بدون اشتباه باشند.
همچنین از زمانی که کاربر توسط کوتخفیف به سایت های دیگر هدایت می شود، سایت کوتخفیف هیچگونه مسئولیتی را در خصوص مطالب ارائه شده بر عهده نمی گیرد. مثلا اگر در وب‌سایتی اطلاعات کالایی اشتباه بود، کوتخفیف هیچ مسئولیتی بر عهده نمی‌گیرد.

 


 

خرید

تمام خریدهایی که انجام می شود، مستقیما توسط خود فروشگاه ها و در وب‌سایت آنها انجام می پذیرد و کوتخفیف از هیچ کدام از آنها آگاهی ندارد. تمام اشتباهات و مشکلاتی که در زمان خرید بوجود آمده است، بر عهده ی خود فروشگاه ها می باشد. همچنین تمامی خدماتی که فروشگاه ها ارائه می‌دهند(همانند گارانتی یا پست رایگان) بر عهده ی خودشان است و در صورت نقض هر کدام، کوتخفیف مسئول نمی باشد.

 


 

چگونه ما اطلاعات شما را جمع آوری کرده و استفاده می کنیم

علاًقه‌مندی: بر اساس فروشگاه‌هایی که به علاقه‌مندیتان افزوده‌اید کدهای تخفیف متناسب در داشبورد به شما نشان داده می‌شود.
خبرنامه: با ثبت ایمیل خود در خبرنامه هر فروشگاه یا خبرنامه عمومی کدهای تخفیف عمومی یا برای فروشگاه خاص از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می‌شود.

 


 

چه کسانی اطلاعات شما را جمع آوری می کنند

ما ممکن است از شرکت های تحلیل اطلاعات برای تحلیل استفاده از سرویس های کوتخفیف کمک بگیریم(مانند تحلیلگر گوگل). این اطلاعات می تواند شامل جنسیت، سن و مکان شما باشد.

 


 

ما اطلاعات شما را به چه کسانی می دهیم

امنیت اطلاعات شما برای کوتخفیف مهم می باشد. به جز مواردی که در قسمت های قبل ذکر شد. اطلاعات فردی که از شما جمع آوری می شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی شود. این اطلاعات ممکن است به صورت غیر مستقیم برای داده های عظیم استفاده شود. مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

 


 

اعلام تغییرات

ما تغییراتی که در این صفحه ایجاد می‌شود را با اطلاعاتی که از شما داریم، به شما اطلاع رسانی می‌کنیم.

 


 

تماس با کوتخفیف

در قسمت تماس با ما شما می توانید نظرات، پیشنهادات، انتقادات و خطاهای کوتخفیف را اطلاع دهید. همچنین می توانید با استفاده از پست الکترونیکی info@cotakhfif.com با کوتخفیف در ارتباط باشید.