یکی از ملزومات مورد نیاز برای هر فرد در محیط کار یک صندلی اداری مناسب و مقاوم است که برای استفاده طولانی دچار شکستگی و فرسایش نشود. در ادامه می توآنید چند نوع از صندلی های مناسب را مشاهده نمایید…

۱. صندلی اداری آرتمیس صنعت مدل M930

ویژگی های این کالا:

  • قابلیت تنظیم پشتی: دارد
  • قابلیت تنظیم ارتفاع: دارد
  • چرخ: دارد

گروه صنعتی آرتمیس از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه تولید مبلمان و صندلی های اداری آغاز نموده است.

بهترین صندلی اداری های مناسب کار و استفاده طولانی مدت

این مجموعه توانست با به کار گیری ماشین آلات به روز و پیشرفته و بهره گیری از نیرو های مجرب صد ها پروژه عظیم را در نهایت کیفیت و سرعت تجهیز و اجرا نماید. امروز به لطف خداوند منان با بیش از ۱۷ سال سابقه و با رعایت اصول مشتری مداری افتخار همکاری با کلیه سازمان ها و نهاداها و شرکت های دولتی و خصوصی را داشته و سهمی هرچند اندک در پیش برد سطح کیفی این صنعت فراهم نموده. محصول درج شده در این آگهی از مرغوب ترین مواد اولیه مانند: (چرم،جک،چرخ،مکانیزم،کلاف و غیره) تولید شده و عرضه میگردد.

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی‌کالا

۲. صندلی اداری رونیکا مدل R950

ویژگی های این کالا:

  • قابلیت تنظیم پشتی: دارد
  • قابلیت تنظیم ارتفاع: دارد
  • چرخ: دارد

بهترین صندلی اداری های مناسب کار و استفاده طولانی مدت

گروه تولیدی رونیکا مفتخر است تا محصول دیگری با استاندارد و سلایق مشتریان تولید و عرضه عزیزان قرار دهد ، محصول فوق را می توان جزو خانواده صندلی های طبی قرار داد با توجه به ساختار شکلی که دارا می باشد به خوبی می تواند خستگی و مشکلات نشستن طولانی مدت صندلی را به حداقل برساند ، ویژگی اصلی این محصول را می توان به داشتن برآمدگی های که در نشیمن و تکیه گاه صندلی قسمت گودی کمر ، عمود قرار دادن سرو گردن ، برآمدگی در قسمت نشیمن که نیم تنه بالا و پایین را در حالت ۹۰ درجه قرار می دهد ، نکته دیگر می توان اشاره کرد داشتن دسته پد نرم که به هیچ وج در آرنج دست احساس سفتی نخواهید داشت و مهم ترین مسئله می توان ذکر کرد ساختار فُرمی دسته که آرنج و دست در حالت ۹۰ درجه قرار می گیرد، مکانیزم این محصول دو حالت می باشد که صندلی کف و پشت را در حالت ۹۰ درجه و ۱۳۰ درجه می توان ثابت قرار داد، قابلیت تنظیم ارتفاع را در خود دارد، چرخ های این محصول ژله ای پی وی سی با پیچ سایز ۶ آبکاری شده، پایه جنس لوله فولادی با پوشش نیکل،کروم براق می باشد.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی‌کالا