به دنبال کد تخفیف اسنپ هستید و یا اگر جزو آن دسته از کاربران هستید که از نسخه وب و IOS اسنپ استفاده میکنند و نمی دانند که کجا باید کد تخفیف اسنپ را وارد کنند این مقاله به شما کمک میکند تا این مشکل را پشت سر بگذارید…

کد تخفیف اسنپ را چگونه پیدا کنیم؟

این مورد را کو تخفیف برای شما حل کرده است، کافی است از طریق سایت و یا اپلیکیشن کو تخفیف به دسته بندی کد تخفیف اسنپ مراجعه کنید و در لحظه کد تخفیف های اسنپ را مشاهده و رایگان دریافت کنید.

به یاد داشته باشید که کد تخفیف های اسنپ دارای مدت زمان انقضاء کمی است و باید هوشیار باشید که هیچ کد تخفیفی را از دست ندهید.

 

در نسخه وب اسنپ چه خبر است؟

در نسخه وب اسنپ همانند اپلیکیشن می توانید در کمترین زمان ممکن درخواست تاکسی نمایید با این تفاوت که دیگر نیازی به نصب اپلیکیشن نیست و در واقع مناسب افرادی است که دارای تلفن همراه iOS هستند.

 

چگونه کد تخفیف خود را در نسخه وب اسنپ وارد نمایید؟

ابتدا وارد نسخه وب اسنپ شوید و با ورود به دو روش شماره تماس و ایمیل وارد محیط وب اپلیکیشن شوید و مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید و سپس با ظاهر شدن قسمت کد تخفیف مانند تصویر زیر کد تخفیف خود را وارد نمایید

کد تخفیف اسنپ و آموزش نسخه وب اسنپ در مدار تخفیف این هفته

 

بعد از وارد کردن کد تخفیف اسنپ بر روی دکمه ثبت کلیک کنید تا مبلغ از هزینه سفر شما کاسته شود. سپس با زدن بر روی گذینه درخواست اسنپ اکو منتظر تایید سفیران باشید.

 

امیدوارم همیشه در مدار تخفیف باشید.