می خواهید کتاب الکترونیکی تهیه کنید؟ فیدیبو مرجعی معتبر برای دانلود قانونی کتاب های الکترونیک و صوتی اپلیکیشن فیدیبو (Fidibo) یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. پس با ما در بررسی اپلیکیشن فیدیبو همراه باشید.

اپلیکیشن و سایت فیدیبو Fidibo امکان را برای کاربران فراهم کرده تا با دسترسی قانونی به هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی از خواندن کتاب ها لذت ببرند. اپلیکیشن فیدیبو از تنوع کتب بسیار بالایی برخوردار بوده و ناشران متعددی از طریق این اپلیکیشن کتاب های خود را عرضه می‌کنند. کاربران می‌توانند با خرید و دانلود کتاب های الکترونیکی در اپلیکیشن فیدیبو، به راحتی و در هر زمان به مطالعه کتاب مورد نظر خود بپردازند.

اپلیکیشن فیدیبو این امکان را نیز فراهم کرده تا کاربران بتوانند پیش از خرید کتاب، بخشی از آن را به صورت رایگان مطالعه کنند. همچنین فیدیبو بیشترین کد تخفیف را در بین اپلیکیشن های مشابه خود دارد که این کد تخفیف فیدیبو را می توانید از کو تخفیف دریافت کنید.

معرفی اپلیکیشن فیدیبو

برنامه فیدیبو درارای بیش از هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی از معتبرترین و بهترین ناشران می‌شود.

فیدیبو برای سیستم عامل های اندروید، آی او اس و ویندوز عرضه شده است. بنابراین علاوه بر امکان نصب و استفاده از برنامه فیدیبو بر روی تبلت و گوشی های هوشمند، کاربران می‌توانند به قابلیت ها و کتاب های این برنامه بر روی کامپیوتر خود هم دسترسی داشته باشند.

محیط برنامه فیدیبو از پنج بخش پروفایل، جستجو، دسته بندی، فروشگاه و کتابخانه تشکیل شده است. به منظور استفاده از خدمات ارائه شده و خرید کتاب در اپلیکیشن فیدیبو نیازمند ایجاد حساب کاربری خواهید بود. کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش پروفایل نسبت به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری اقدام نمایند.

یکی از قابلیت های برنامه فیدیبو مربوط به جستجو کتاب می‌شود. کاربران می‌توانند بر اساس نام، ناشر، نویسنده و یا مترجم به جستجوی کتاب دلخواه خود بپردازند. از سوی دیگر در صورت عدم وجود کتاب مورد نظر در برنامه می‌توانید نسبت به درخواست کتاب مورد نظرتان اقدام کنید. بدین منظور در صفحه جستجو، آیکون به شکل به علاوه در گوشه بالا و سمت راست صفحه را لمس نمایید. سپس با وارد کردن نام کتاب، نویسنده و ناشر درخواست خود را ثبت کنید.

خرید با تخفیف کتاب الکترونیکی از مرجع کتاب الکترونیکی!

همواره میتوانید کد تخفیف های فیدیبو را در کو تخفیف مشاهده و دریافت کنید.