انتخاب یک فروشگاه و خرید لوازم آرایشی و بهداشتی ممکن است برای یک خانم سخت باشد، اما در این مقاله ما میخواهیم یکی از محبوب ترین فروشگاه اینترنتی خرید لوازم آرایشی و بهداشتی را معرفی کنیم. پس بهتر است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

این که صبح از خانه خارج شوید و تا ساعت ها به دنبال کالایی که مورد نیازتان است بگردید سخت و خسته کننده است، چرا باید اصلا از خانه خارج شد. در دوره زمانه ای که فناوری و تکنولوژی همه کارها را برایمان آسان نموده و حتی خریدهای سوپرمارکتی خود را نیز می توان با تخفیف از فروشگاه های اینترنتی خرید نمود.

یکی از بهترین فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران فروشگاه خانومی می باشد. خانومی با دسته بندی های متنوع و کامل خود نیازهای هر خانومی را برطرف می کند.

 

پرمخاطب ترین فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

خانومی با دارا بودن ۱ میلیون فالوور در اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین فروشگاه های لوازم آرایشی در ایران می باشد.

بهترین سایت خرید لوازم آرایشی و بهداشتی کدام است؟

ارسال اکسپرس

سفارشات خود را در خانومی در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید. برخی از انواع روش های ارسال در خانومی را می توانید مشاهده نمایید:

ارسال و تحویل
نحوه ارسال در تهران
کالا در تهران، در زمان انتخابی شما با پیک ارسال می شود.

هزینه ارسال با پیک در تهران
خرید زیر ۲۵۰ هزار تومان، هزینه ارسال با پیک ۱۸۵۰۰ تومان است. خرید بالای ۲۵۰ هزار تومان، رایگان ارسال می شود.

نحوه ارسال به شهرستان ها
کالا با پست سفارشی به شهرستان ارسال می شود و بسته ۳ تا ۵ روز کاری بعد از زمان انتخابی شما به دستتان می رسد. بنابراین زمان انتخابی شما برای ارسال، زمانی است که بسته شما در خانومی آماده ارسال شده و به پست تحویل داده می شود. بسته ۳ تا ۵ روز کاری بعد از آن به دست شما خواهد رسید.

هزینه ارسال با پست سفارشی به شهرستان
خرید زیر ۲۵۰ هزار تومان، هزینه ارسال با پیک ۱۸۵۰۰ تومان است. خرید بالای ۲۵۰ هزار تومان، رایگان ارسال می شود.

 

دسته بندی متنوع

  • آرایشی
  • مراقبت پوست
  • مراقبت مو
  • بهداشت شخصی
  • عطر و ادکلن مد و اکسسوری
  • آقایان
  • لوازم برقی شخصی
  • مادر و کودک

 

تخفیف های شگفت انگیز

از دیگر خوبی های سفارش آنلاین می توان به تخفیف های ویژه آن اشاره کرد، خانومی با ارائه تخفیف های جعبه صورتی بصورت روزانه تخفیف های بسیار مناسبی بر روی کالاهای خود ارائه میدهند. همچنین با جستجوی کد تخفیف خانومی در کوتخفیف می توانید از جدیدترین کد تخفیف ها و پیشنهادهای تخفیف دار خانومی با خبر شوید.