سفر رفتن همیشه می تواند لذت بخش باشد، اما اینکه در مقصدمان بتوانیم اقامتگاهی پیدا کنیم که امکانات چند شب ماندن را فراهم سازد شاید کمی نگران کننده باشد. اگر شما چنین نگرانی دارید باید بگوییم که تکنولوژی زندگی را برایمان خیلی راحتتر ساخته و وبسایت هایی وجود دارند که می توانند در چنین مواقعه ای خدمات بسیار مفیدی به ما ارائه دهند.

زمانی بود که برای کوچک ترین نیازهای روزانه‌مان نیاز بود از خانه حارج شویم، اما در این زمانه که اینترنت و تکنولوژی روز به روز درحال رشد است دیگر حتی برای خریدهای سوپرمارکتی نیز نیازی به بیرون رفتن و تحمل ترافیک نیست چرا که دیگر برای خریدهای روزمره نیز سوپرمارکت های آنلاین بوجود آمده اند.

اما تکنولوژی در بخش گردشگری نیز به یاری ما آمده است و درحال حاظر می توانید به راحتی قبل از بستن چمدان سفر و راهی شدن اقامتگاه خود را در شهر مقصد، رزرو کنید.

 

وبسایت شب

در شب تصاویر ویلا مشاهده کنید، امکانات را بررسی کنید و از نظرات کاربران در انتخاب کمک بگیرید.

سایت شب یکی از بهترین سایت های ارائه خدمات اجاره ویلا و اقامتگاه می باشد. در شب می توانید با جستجوی شهر مقصد سفر ویلاهای فعال و قابل رزرو را مشاهده نمایید. همچنین برای مشاهده جدیدترین کد تخفیف شب از بخش جستجوی در سایت کوتخفیف استفاده نمایید.

 

2 تا از بهترین سایت های رزرو و اجاره ویلا و اقامتگاه

درباره شب
با توجه به افزایش روز افزون استفاده از فضای مجازی در ایران، بسیاری از خدماتی که قبلا صرفا به صورت حضوری قابل ارائه بوده اند ، اکنون به شکل آنلاین در دسترس هستند. به کار گیری فضا ی مجازی در راستای اهداف تجاری و خدماتی راه حل ها را به آسانی در دسترس ما قرار داده است. آسان سازی پاسخ به نیازهای روزمره با توجه به مشکلات متعدد حمل و نقل وترافیک و مشکلات محیط زیست، مسیر حرکت بخش عظیمی از جامعه را به سمت پاسخ گویی نیازها از طریق دنیای ارتباطات آنلاین سوق داده است.
ما نیز بر آن شدیم تا بخشی از نیاز صنعت گردشگری کشور را در وبسایت”شب” پاسخ بگوییم. شب محیطی است برای تعامل بین مالکین اقامتگاه های شخصی که به صورت کوتاه مدت اجاره داده می شوند با مسافرانی که قصد استفاده از این اقامتگاه ها را دارند . در وبسایت “شب” میزبانان میتوانند تصاویر و اطلاعات اقامتگاه خود را ثبت کرده و از مشتریان پر تعدادی که در جستجوی اقامتگاهی برای سفر خود هستند ، سفارش دریافت نمایند. ما با برنامه تبلیغاتی و بازاریابی خود سعی در شناساندن فرصت های اقامتی کشور داریم. چرا که بسیاری از ما مقصد سفرمان را بر اساس یافتن مکان اقامت مناسب انتخاب کرده و سپس عزم سفر می کنیم. از جمله اهداف اصلی “شب” برقراری ارتباط مستقیم بین میزبانان و مشتریان آنهاست به شکلی که درج نظرات مشتریان درباره ی مشاهداتشان از اقامتگاه ها ، بتواند سطح کیفیت محیط و عناصر اقامتگاه را برای دیگر کاربران تشریح داده و همچنین توجه میزبان را به علایق و نیازهای مشتریان بیشتر جذب کند. در چنین فضایی افزایش سطح کیفی اقامتگاه و خدمات در اثر ایجاد رقابت بین ارایه دهندگان اقامتگاهها ، ضامن پیشرفت بخشی از فرهنگ گردشگری کشور عزیزمان ایران خواهد شد.

 

وبسایت اتاقک

در اتاقک تصاویر ویلا مشاهده کنید، امکانات را بررسی کنید و از نظرات کاربران در انتخاب کمک بگیرید.

اتاقک نیز یکی از محبوب ترین وبسایت های رزرو ویلا و اقامتگاه می باشد، در اتاقک همیشه می توانید بصورت آنی و یا پرایم ویلا رزرو کنید. همچنین برای مشاهده جدیدترین کد تخفیف اتاقک از بخش جستجوی در سایت کوتخفیف استفاده نمایید.

2 تا از بهترین سایت های رزرو و اجاره ویلا و اقامتگاه

درباره اتاقک

سفر بخشی جدانشدنی از زندگی اجتماعی است. زمانی که سفر می‌کنیم روحمان را به دست طبیعت می‌سپاریم و از فضای ماشینی شهرها فاصله می‌گیریم. اما دغدغه همیشگی مسافران محل اقامت در مقصدی است که انتخاب می‌کنند. اگر اهل کمپ زدن باشید بزرگترین مشکل اقامتی شما انتخاب محل مناسب برای برپایی کمپ است اما اگر به سکونت و استراحت در خانه علاقه دارید با این دغدغه آشنایید. اتاقک سامانه هوشمند اجاره ویلا و سوئیت ویژه مسافران است و تلاش می‌کند که تا حد امکان دغدغه سکونت را برطرف کند تا بتوانید با خیالی آسوده سفر کنید و خاطرات خوب بسازید. هدف از ایجاد اتاقک فرهنگ‌سازی در زمینه سفرهای اقتصادی با ارائه اقامتگاه ارزان و مناسب برای تمام افراد جامعه و گردشگران است. کاربران اتاقک با می‌توانند با هر سلیقه و بودجه‌ای محل اقامت مناسب خود را در شهرهای مختلف ایران اجاره کنند. بیشترین هزینه سفر معمولا مربوط به اجاره اقامتگاه است اما شما در اتاقک می‌توانید رزرو اقامتگاه ارزان، مثل اجاره ویلا اینترنتی هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید و با اجاره سوئیت یا رزرو ویلا ، با قیمتی مناسب، سفری دلچسب و اقتصادی داشته باشید. همچنین اگر به طبیعت علاقه‌مند هستید و دوست دارید چند روزی را در اقامتگاه‌ها طبیعت گردی سپری کنید می‌توانید اقامتگاه‌های بوم گردی اتاقک را انتخاب کنید. ما، در اتاقک، در طول سفر همراه شماییم و همکاران ما، در واحد پشتیبانی، ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند. خرسندیم که در لحظات خوش سفر همراه شماییم.