1.  کدها و کوپن های تخفیف ارائه شده در سایت متعلق به صاحب برند و یا فروشگاه می باشد و در صورتی که صاحب برند و یا فروشگاه مایل به ارائه ی کوپن به صورت عمومی نباشد می تواند با اثبات مالکیت خود از کوتخفیف بخواهد که پست مربوطه را حذف نمایید و کوتخفیف مجبور به حذف تمامی پست های مربوطه می باشد.
  2. تمامی خدمات کوتخفیف رایگان است و کاربران حق تبلیغ و یا خرید و فروش کوپن ها و کدهای تخفیف را ندارند و در صورت انجام چنین کاری کلیه عواقب آن متوجه کاربر خواهد بود.
  3. اطلاعات تماس کاربران در سایت نمایش داده نخواهد شد.
  4. اطلاعات شخصی شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد.
  5.  برای استفاده از برخی قابلیت‌های سایت لازم است در سایت ثبت نام کنید.
  6.  کوتخفیف یک فروشگاه اینترنتی یا مرکز ارائه خدمات نیست. کوتخفیف تنها کوپن‌ها و کدهای تخفیف فروشگاه‌ها را اطلاع رسانی می‌کند و مسئولیتی در قبال فعال بودن آن‌ها ندارد. البته ما همیشه در تلاشیم تا اطلاعات بروز را در اختیار شما قرار دهیم.
  7.  ثبت نام کاربر به منزله پذیرفتن شرایط کوتخفیف می‌باشد و درصورت تخطی از شرایط می‌تواند منجر به دریافت اخطار از طرف مدیر سایت و یا حتی حذف اکانت کاربری او شود.
  8.  شما اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را به هنگام ثبت نام در اختیار کوتخفیف قرار می‌دهید که این موارد تنها موارد مورد استفاده در کوتخفیف نخواهد بود.