شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات کوتخفیف

ورود کاربران به وب‏‌سایت کوتخفیف هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط کوتخفیف به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها، خدمات و ثبت رسانه است.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پلتفرم کوتخفیف مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

قوانین ثبت رسانه سایت

ثبت رسانه به منزله تایید این موارد و باقی موارد ذکر شده در این متن می‌باشد و صاحب برند، وکیل و یا مدیریت بازاریابی و تبلیغات رسانه مذکور متعهد به قبول تمامی این موارد می باشد :

  1. کوتخفیف می‌تواند از لوگو، نام برند و کد تخفیف های منتشر شده آن رسانه بدون اطلاع قبلی مورد استفاده در سایت کوتخفیف قرار دهد.
  2. نیاز است سایت ثبت شده دارای محتوا و مطالب کافی باشد. (سایت‌هایی که فاقد محتوای کافی باشند، مورد تایید قرار نخواهند گرفت. بنابراین قبل از ثبت رسانه، نسبت به درج محتوای کافی اقدام نمایید.)
  3. امکان ثبت و فعالیت سایت‌هایی با محوریت دانلود فیلم، موزیک و سایر وبسایت های مقایر با قوانین جمهوری اسلامی وجود ندارد.
  4. امکان ثبت پیچ های اینستاگرامی، تلگرامی و مشابه آن وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

کوتخفیف به اطلاعات خصوصی کاربران مانند شماره تماس، نام و ایمیل، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

کوتخفیف متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت کوتخفیف، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، کوتخفیف هیچ گونه مسئولیتی ندارد.کوتخفیف خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.