از تپسی با تخفیف تاکسی آنلاین بگیر

درست همان جایی که هستی تاکسی بگیر! در این روزهایی که تکنولوژی باعث شده زندگی برای ما کمی راحت‌تر شود، تاکسی های اینترنتی نیز سهم خود را از این راحتی به به خوبی ادا میکنند.

قطعا تاکنون نام اپلیکیشن موبایلی تپسی tap30 به گوشتان خورده است. برنامه‌ای روان و کاربردی که به شما کمک می‌کند بدون هیچ واسطه‌ای به‌راحتی چند کلیک و لمس ساده از یک نقطه به نقطه دیگری سفر کنید.

رابط کاربری روان

در اپلیکیشن هایی که مبنای آن موقعیت مکانی کاربر است، برجسته ترین فاکتور در رابط کاربری، نقشه و یا همان Map است. تمام آن چیزی که از تپسی قابل ارائه است، مبتنی بر نقشه است، پس بدیهی است که نقشه، تمام رابط کاربری را تشکیل دهد.

با نصب و عضویت در تپسی و اولین ورود به برنامه شاهد آموزش بعضی از بخش های اپلیکیشن خواهید بود.

فرآیند درخواست تاکسی در تپسی بسیار آسان بوده تا هر قشری بتواند به راحتی اینکار را انجام دهد.

 

از تپسی با تخفیف تاکسی آنلاین بگیر
اپلیکیشن تپسی، یک سرویس درخواست خودروی آنلاین است. شما به عنوان کاربر با انتخاب تپسی و درخواست خودرو از آن در کم ترین زمان و کوتاه ترین مسیر به مقصد خود می رسید. بهترین راه و امن ترین روش، در حال حاظر همین است. برای پرداخت کرایه اتوموبیل می توانید به دو روش اعتباری و نقدی اقدام کنید. برای درخواست خودرو با یک فرایند بسیار ساده رو به رو هستید و از سرعت ارتباطات در عصر اینترنت لذت خواهید برد.

 

تپسی همیشه کد تخفیف داره!

همانطور که با برخی از ویژگی‌های تپسی آشنا شدید، این ویژگی ویژه تپسی را از یاد نبرید. تپسی همیشه یک کد تخفیف برای شما دارد. در تپسی با استفاده از کد تخفیف می توانید بخشی از هزینه های سفر را کاهش دهید و سفری ارزان‌تر را تجربه و از آن لذت ببرید.

برای دریافت جدیدترین کد تخفیف‌های تپسی می‌توانید قبل از سفر خود کو تخفیف را مشاهده کنید تا از تخفیف های تپسی جا نمونید!