تابستانه و روزهای گرم سال میتونه خیلی حال گیر باشه! اما خُب چه چیزی بهتر از یک روز تفریحی خُنک در یک استخر روباز و یا پارک آبی می‌تواند حال آدم را سرجای خود بیاورد! از آن لذت‌بخش تر زمانی رُخ می‌دهد که بلیط استخر، همراه با تخفیف باشه…

آنجا است که تکنولوژی پیشنهادهای شگفت انگیزی داره! در اپلیکیشن پول تیکت می‌توانید بلیط استخر یا پارک آبی با تخفیف تهیه کنید و از صف‌های طولانی جلوی استخر بگذرید.

همیشه از پول تیکت کد تخفیف بگیر!

اپلیکیشن خرید بلیط استخر; پول تیکت PoolTicket این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند به لیستی از بهترین استخرها و پارک‌های آبی شهر خود دسترسی داشته باشند و به صورت آنلاین نسبت به رزرو بلیط استخر و پارک آبی دلخواه خود اقدام نمایند.

در اپلیکیشن پول تیکت می‌توانید با استفاده از کد تخفیف هزینه کمتری پرداخت کنید و بلیط استخر را با قیمت پایین‌تری خریداری کنند. در ادامه با اپلیکیشن پول تیکت بیشتر آشنا خواهید شد.

 

معرفی اپلیکیشن پول تیکت

روان و کاربردی

بعد از باز کردن اپلیکیشن پول تیکت با یک لیستی از استخر ها و پارک آبی های ویژه روبرو می شوید که دارای تخفیف هستند و از قیمت پایین تری برخوردارند ولی آنچیز که در اپلیکیشن پول تیکت جلب توجه میکند تخفیف هایی است که در ابتدای اپلیکیشن و در اسلایدر این برنامه درج شده است، پول تیکت در روزهایی از سال تخفیف هایی ارائه میکند که کاربران می توانند از این بخش مشاهده کنند.

پول تیکت با قابلیت داشتن گزینه “مجموعه های آبی اطراف من” به کاربران این امکان را می دهد که به نزدیک ترین استخر های اطراف خود دسترسی داشته باشد و از افدام به خرید بلیط کند.

آنلاین با تخفیف شیرجه بزن!

علاوه بر این موارد در اپلیکیشن خدماتی مانند “کلاس شنا” خرید بلیط استخر بصورت “پک” نیز وجود دارد.

 

جزئیات امکانات استخر ها و پارک آبی ها را در پول تیکت ببینید.

در اپلیکیشن پول تیکت می‌توانید جزئیاتی از امکانات مجموعه های آبی مشاهده کنید و قبل از خرید بلیط استخر و مراجعه به مجموعه با امکانات آن مجموعه بیشتر آشنا شوید، این قابلیت در پول تیکت بسیار مفید است زیرا باعث می شود درباره آن استخری که میخواهید به آن مراجعه کنید اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

همچنین امکان دیگری که در اپلیکیشن پول تیکت وجود دارد بخش “دیدگاه ها” است، در این بخش شما میتوانید نظرات کاربرانی که قبلا به آن مجموعه رفتند را مشاهده کنید.

آنلاین با تخفیف شیرجه بزن!

اگر که استخری را میشناسید که در پول تیکت هست میتوانید در اپلیکیشن جستجو نمایید و آن مجموعه آبی را مشاهده نمایید.

 

نقاط قوت:

  • رزرو سریع و آنلاین بلیط استخر و پارک آبی‌ها
  • عدم نیاز به چاپ بلیط استخر
  • نمایش استخرهای اطراف
  • نمایش موقعیت استخر بر روی نقشه
  • نمایش امکانات استخر
  • دیدگاه های کاربران
  • ارائه کد تخفیف

نقاط ضعف:

  • هیچی!