مزیت سفارش از سوپرمارکت های آنلاین چیست؟ مزایای سفارش آنلاین از فروشگاه های مواد غذایی بسیار زیاد است، راحتی: با کلیک یک دکمه، می توانید محصولات مورد علاقه خود را مستقیماً درب منزل تحویل بگیرید…

7 دلیل برای اینکه باید از سوپرمارکت های آنلاین سفارش دهید

مقدمه
خرید مواد غذایی بخش بزرگی از زندگی روزمره ما است. ما باید غذا بخوریم، بنابراین برای تهیه غذا خرید می کنیم و غذا را در خانه آماده می کنیم.و اما در سوپرمارکت ها از خرید محصولات تازه گرفته تا کالاهای بسته بندی شده و غذاهای منجمد را برای ما محیا می کنند.و اگرچه سوپرمارکت های زیادی در اطراف ما وجود دارند، اما همه آنها اقلام مشابهی را می فروشند و شاید تنوع کمتری نسبت به فروشگاه های انلاین داشته باشند. اگر قصد خرید از فروشگاه های آنلاین را دارید، متوجه خواهید شد که اکثر سوپرمارکت ها تخفیف ها و تنوع های خوبی را برای محصولاتشان در تمام بخش ها مانند گوشت، لبنیات و غیره دارند.

 

مزیت سفارش از سوپرمارکت های آنلاین چیست؟ مزایای سفارش آنلاین از فروشگاه های مواد غذایی بسیار زیاد است!

راحتی: با کلیک یک دکمه، می توانید محصولات مورد علاقه خود را مستقیماً درب منزل تحویل بگیرید. دیگر ساعت‌ها به دنبال چیزی خاص در فروشگاه‌ها یا سوپرمارکت‌های محلی که اصلاً آن را تا درب منزل شما حمل نمی‌کنند، بگذرانید!

صرفه جویی در زمان: دیگر لازم نیست در شهر به دنبال آنچه می خواهید بگردید، بلکه فقط آن را آنلاین سفارش می دهید و فقط منتظر تحویل می مانید. این امر اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای فعالیت های دیگر مانند دورهمی خانوادگی یا بیرون رفتن با دوستان در تعطیلات آخر هفته (یا حتی در طول هفته) داشته باشید.

صرفه جویی در پول: هنگام خرید در فروشگاه های حضوری، اغلب چیزهایی را که نیاز داریم فراموش می کنیم تا زمانی که می بینیم با قیمتی بالاتر از ارزش واقعی آن در وب سایت هایی مانند دیجی کالا جت و یا اسنپ اکسپرس فروخته می شود، جایی که اقلام سوپرمارکتی با قیمت های پایین تری نسبت به موارد سوپرمارکت های محل فروش میرود. بنابراین به طور کلی با اجتناب از پرداخت قیمت های بالا، در هزینه صرفه جویی می شود.

فروشگاه های معروفی که خدمات خرید آنلاین دارند

دیجی کالا فرش و دیجی کالا جت:

دیجی کالا بزرگترین مرکز خرید آنلاین است، بنابراین تعجبی ندارد که آنها خدمات تحویل مواد غذایی خود را دارند. دیجی کالا جت تحویل یک روزه را در شهرهای منتخب و تحویل دو ساعته را در برخی مناطق ارائه می دهد. می‌توانید از کل کد تخفیف دیجی کالا سفارش دهید یا اقلام خاصی را مانند میوه و سبزیجات و یا شیرینی و غیره انتخاب کنید.

عضویت دیجی پلاس شامل تحویل رایگان مواد غذایی برای همه سفارش‌ها دارد، اگر قبلاً عضو آن نشده اید، و یا اگر از قبل عضو دیجی پلاس بودید، برای همه سفارش‌ها نیز رایگان خواهد بود!

اسنپ اکسپرس: کد تخفیف اسنپ اکسپرس خدمات سوپرمارکت فوری را در سراسر کشور ارائه می‌کند، با استفاده از اسنپ اکسپرس می توانید در کمتر از نیم ساعت سفارش خود را از نزدیک ترین فروشگاه دریافت کنید، بدون آن که نیاز باشد به فروشگاه های محل خود مراجعه کنید.

چرا خرید از سوپرمارکت های آنلاین؟

شما می توانید قیمت ها را مقایسه کنید.

شما می دانید چه چیزی میخواهید سفارش دهید.

با مشاهده نظرات می توانید قبل از خرید از کیفیت محصولات اطلاعاتی کسب کنید

تنوع بسیار و خرید کالاهایی که شاید در نزدیکترین سوپرمارکت به شما یافت نشه!

نکاتی برای انتخاب بهترین از فروشگاه آنلاین.

فروشگاهی را انتخاب کنید که دارای طیف وسیعی از محصولات باشد.

فروشگاهی را انتخاب کنید که امتیاز خوبی در بین مشتریان داشته باشد.

فروشگاهی را انتخاب کنید که ارسال رایگان ارائه می دهد.

فروشگاهی را انتخاب کنید که به طور مرتب تخفیف و کد تخفیف ارائه می‌دهد.

همچنین اطمینان حاصل کنید که سوپرمارکت آنلاین از (خدمات مشتریان) خوبی برخوردار باشد، بنابراین اگر مشکلی در مورد سفارش شما وجود داشت، به شما کمک می کند تا آن را سریع و بدون تاخیر حل کنند.

کووید-۱۹ شیوه زندگی، کار و خرید ما را تغییر داده است. برای بسیاری، روش خرید مواد غذایی امروزه متفاوت از قبل شده.

بسیاری ازمردم از راحتی و صرفه جویی در خرید آنلاین مواد غذایی لذت می برند. با افزایش تکنولوژی دیگر می توانید از تنقلات تا لبنیات خود را مستقیماً درب منزل تحویل بگیرید!

سفارش آنلاین نزد همه ماها بسیار محبوب شده است زیرا به افراد پرمشغله ای مانند شما اجازه می دهد بدون نیاز به ترک خانه در زمان خود صرفه جویی کنید. که به معنای استرس کمتر برای همه افراد پرمشغله است! همچنین شما، سوپرمارکتی که آنلاین فعالیت میکنید، خریدارانی که در نزدیک سوپرمارکتتان زندگی نمی‌کنند (یا ترجیح می‌دهند بیرون نروند) به شما دسترسی دارند.

درصد خریدارانی که امروزه به صورت آنلاین غذا خرید می کنند، دو برابر بیشتر از پارسال است.

تعداد افرادی که از سوپرمارکت و یا رستوران های آنلاین خرید میکنند از سال گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است و این روند هیچ نشانه‌ای از کاهش را نشان نمی‌دهد.

مصرف کنندگان به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در زمان هستند و اینجاست که خرید آنلاین مطرح می شود.

راحتی و صرفه جویی در زمان خرید آنلاین غیرقابل انکار است. خریداران می توانند محصولات را به صورت آنلاین جستجو کرده و بلافاصله آنها را سفارش دهند، یا می توانند از فروشگاه  حضوری خریداری کنند.

چه ترجیح می دهید از خانه خرید کنید یا در حال حرکت، گزینه ای وجود دارد که بهترین کار را برای شما دارد! اگر خارج شدن از خانه در فهرست اولویت‌های شما قرار ندارد، اما صرفه‌جویی در پول در راس آن است، سفارش آنلاین ممکن است همان چیزی باشد میخواهید :).